EPISKOP HRIZOSTOM U STANARIMA

Dana 06.09.2016. godine, episkop Hrizostom posjetio je opštinu Stanari i povodom održavanja Dana opštine služio Svetu arhijerejsku liturgiju u hramu Vaskrsenja Gospodnjeg. Liturgiji je prisustvovao veliki broj sveštenstva iz Arhijerejskog namjesništva, dobojskog i teslićkog, kao i veliki broj građana ove lokalne zajednice.

Obraćajući se vjernicima Preosvećeni Vladika je načelniku Opštine i stanovnicima čestitao drugu godišnjicu obnovljenja ove Opštine i poželio im da je što bolje unaprijede, izgrade i učine je njihovim ponosom. Takođe je učenicima poželio srećnu novu školsku godinu i poželio im da budu dobri đaci i još bolji ljudi. Posebno je istakao značaj sloge i jedinstva svih u ovoj Opštini, kao i o dobroj saradnji i sinfoniji Crkve i lokalne zajednice.