Izvještaj o provedenim opštinskim takmičenjima

Na osnovu Kalendara takmičenja učenika osnovnih škola Republike Srpske za školsku 2015/2016. godinu i Rasporeda opštinskih takmičenja za školsku 2015/2016. godinu, naši učenici su se ove godine takmičili iz oblasti fizike, matematike, geografije, pravoslavne vjeronauke, informatike, demokratije i ruskog jezika. U ponedjeljak, 28.03.2016. godine je završeno i posljednje ovogodišnje opštinsko takmičenje i učenici koji su se plasirali na regionalna takmičenja su:

FIZIKA

8. razred: Saša Slijepčević
9. razred: Nikolina Gavrić

MATEMATIKA

7. razred: Tatjana Zelenković
8. razred: Milica Petrušić
9. razred: Nikolina Kuzmanović

GEOGRAFIJA

6. razred: Sanja Lazić

INFORMATIKA

9. razred: Dejan Dobrilović

RUSKI JEZIK

9. razred: Nikolina Kuzmanović

PRAVOSLAVNA VJERONAUKA

6. razred: Ivan Jerinić

DEMOKRATIJA I LJUDSKA PRAVA

Ekipa učenika 6-1 odjeljenja

Svim našim učenicima želimo mnogo sreće na predstojećim regionalnim takmičenjima.