KAMPANJA „VOZAČI, ŠKOLA JE ZA NAS, OPREZ JE ZA VAS“

Agencija za bezbjednost saobraćaja Republike Srpske, u saradnji sa Ministarstvom saobraćaja i veza, Ministarstvom unutrašnjih poslova, Auto-moto savezom Republike Srpske i jedinicama lokalne samouprave, i ove godine, pred početak nove školske godine, organizuje preventivno-edukativnu kampanju „ VOZAČI, ŠKOLA JE ZA NAS, OPREZ JE ZA VAS “. Cilj kampanje je povećati bezbjednost djece u saobraćaju, te uticati na vozače da povećaju oprez pri vožnji, naročito u zonama škola. Bezbjednost djece u saobraćaju zavisi od odgovornosti svih odraslih, bilo da su u pitanju vozači, roditelji, vaspitači, učitelji i drugi. U cilju realizacije navedene kampanje preventivne aktivnosti biće organizovane ne samo pred početak školske godine, već i tokom cijele školske godine.

Opština Stanari, Savjet za bezbjednost saobraćaja opštine Stanari i OŠ „Desanka Maksimović“ Stanari, upozorava vas da od 1. septembra vozite sa oprezom na teritoriji opštine Stanari u zoni škola.

20170829_072126 (1)