NASTUP KARATISTA KARATE KLUBA „SLOGA“ DOBOJ – SEKCIJA STANARI

Karatisti iz Stanara, dana 21.05.2016. godine nastupili su na tradicionalnom 15. „Vaskršnji karate kup – Pale 2016.“ u organizaciji Karate kluba „Romanija“ Pale. Takmičenje je održano u sportskoj dvorani „Peki“. Na takmičenju je nastupilo 500 takmičara iz 25 klubova iz Republike Srpske, Federacije BiH, Srbije i Crne Gore. Takmičari i treneri, nakon završenog nastupa u katama, iskoristili su lijep dan i posjetili planinu Jahorinu.

Karate klub „Sloga“ Doboj-sekcija Stanari ostvarili su sljedeće rezultate:

Pojedinačno: – Željko Todorić, 3. mjesto u katama pojedinačno,

                             – Mladen Pejčić, 3. mjesto u katama pojedinačno

Ekipno: – Jerinić Ivan, 2. mjesto,

                  – Ristić Stefan, 2. mjesto,

                   – Pejčić Mladen, 2. mjesto.