OBAVJEŠTENJE O PREKIDU ELEKTRIČNE ENERGIJE

Obavještavamo vas da su dana 13.03.2016. godine planirani radovi na elektroenergetskim objektima, tokom kojih će doći do prekida u isporuci električne energije u dijelu grada Doboja i dijelovima opštine Stanari i Teslić. Konkretno, bez napajanja  električnom energijom ostaju naselja: Stanari, Dragalovci, Osredak, Ljeb, Ostružnja Donja, Cvrtkovci, Jelanjska, Raškovci, Cerovica, Radnja Donja (dio naselja koji se napaja iz pravca Stanara), Ljeskove Vode (dio naselja koji se napaja iz pravca Stanara), dio naselja Čečava (područje Nikolića i Prodanovića) i Tisovac.

Prekid u isporuci električne energije planiran je u vremenu od 09-17 časova.

Ukoliko svi planirani radovi budu završeni prije navedenog roka, prekid u isporuci električne energije biće kraći od planiranog.

S poštovanjem!