OBAVJEŠTENJE O PREKIDU ELEKTRIČNE ENEGRIJE

Obavještavaju se građani opštine Stanari da će , zbog radova na elektroenergetskim objektima, dana 22.07.2017. godine (subota) doći do prekida u isporuci električne energije, u dijelu opštine Stanari, u vremenu od 12:00 do 14:00 časova.

Bez napajanja elektičnom energijom će ostati uži dio naselja Stanari (dio naselja oko policijske stanice, škole, novog hrama, JU Centar za kulturu, uključujući i objekat administrativnog središta opštine Stanari i željezničke stanice), dio naselja Ostružnja Donja (šire područje oko mjesne škole, područje Šuškovića i dio naselja uz regionalni put Doboj-Stanari) i naselje Ostružnja Gornja.

Ukoliko svi planirani radovi budu završeni prije predviđenog roka, normalizacija  u napajanju električnom energijom biće izvršena prije navedenog termina.