OBAVJEŠTENJE O PREKIDU ELEKTRIČNE ENERGRIJE

Obavještavaju se građani opštine Stanari da će, zbog radova na enektroenergetskim objektima, dana 09.03.2017. godine (četvrtak), doći do prekida u isporuci električne energije u dijlu naselja opštine Stanari, konkretno u naseljima Radnja Donja, Cerovica, dijelu naselja Stanari (šire područje oko stare crkve, zaseok Bajići i područje oko objekta ranijeg reona Elktro Doboja, u centru naselja) i dijelu naselja Ostružnja Donja (šire područje Vukovića, Kalabića i Stevanovića).

Prekid u isporuci električne energije, planiran je u vremenu od 08:30 do 13:30 časova.

Ukoliko svi planirani radovi budu završeni prije predviđenog roka, normalizacija u napajanju električnom energijom biće izvršena prije navedenog termina.