Obavještenje o prekidu u snabdjevanju električnom energijom na području opštine Stanari

 

Obavještavaju se građani opštine Stanari da će, zbog radova na elektroenergetskim objektima, dana 24.09.2015. godine doći do prekida u isporuci električne energije, na području dijelova opštine Stanari i grada Doboj. Prekid u isporuci električne energije planiran je u vremenu od 09:00-10:00 i 14:00-16:00 časova, u nasljima: Stanari, Ostružnja Gornja, Ostružnja Donja, Cerovica, Radnja Donja, Ljeb, Dragalovci, Osredak, Raškovci, Tisovac, Jelanjska i Cvrtkovci, kao i u dijelu naselja Ljeskove Vode, koji se električnom energijom napaja iz pravca Stanara.

Ukoliko svi planirani radovi budu završeni prije predviđenog roka, normalizacija u napajanju električnom energijom biće izvršena prije navdenog termina.