ODRŽANA EKOLOŠKA AKCIJA ČIŠĆENJA KORITA RIJEKE UKRINE

Povodom Svjetskog dana voda, na području opštine Stanari, održana je velika ekološka akcija čišćenja korita rijeke Ukrine, dana 26.03.2017. godine. Akciju su sproveli članovi Sportsko-ribolovnog društva „Škobalj“ Stanari, u saradnji JKP „Ekosfera“ Stanari i JU Sportsko-turistička organizacija opštine Stanari.

Nakon uspješno sprovedene akcije čišćenja korita rijeke Ukrine, nastavljeno je druženje sa članovima Sportsko-ribolovnog društva „Ukrinski cvijet“ iz Prnjavora.

Akciji i kasnijem druženju su prisustvovali čelni ljudi naše lokalne zajednice: načelnik opštine, Dušan Panić, zamjenik načelnika, Denis Stevanović, predsjednik Skupštine, Ostoja Stevanović, poslanik u NSRS, Goran Jerinić, te direktori pomenutih ustanova i njihovi zamjenici. Ispred SRD „Ukrinski cvijet“ iz Prnjavora, prisutni su bili predsjednik Upravnog odbora SRD, Petar Janković i predsjednik Skupštine SRD, Boro Mitrić.

  • Dav
  • Dav
  • Dav
  • Dav
  • Dav