ODRŽANA PREZENTACIJA PROCJENE UGROŽENOSTI PODRUČJA OPŠTINE STANARI

 

Dana 26.08.2016. godine, sa početkom u 11:00 časova, održana je javna prezentacija: „Procjena ugroženosti područja opštine Stanari od elementarne nepogode i druge nesreće“. Predstavljeni su rizici i posljedice koji ugrožavaju područje opštine kao i njihov uticaj na životnu sredinu, ljude, imovinu i infrastrukturu.

Na prezentaciji, koja je održana u skupštinskoj sali opštine Stanari, prisustvovali su načelnik opštine, rukovodstvo republičke uprave civilne zaštite, predstavnici kompanije EFT Rudnik i TE Stanari, menadžeri organizacije World Vision, predstavnici Crvenog krsta, škole, vatrogasne starješine, zdravstveni radnici i drugi.

Projekat je organizovala humanitarna organizacija World Vision. Naša opština je završetkom ovog projekta ostvarila donaciju u vrijednosti od 15.000 KM za nabavku opreme jedinicama civilne zaštite.

  • Dsc01910 (Small)
  • Dsc01921 (Small)
  • Dsc01896 (Small)