ODRŽANI „ČETVRTI BRESTOVAČKI SUSRETI“

Zavičajni klub „Mladost“ Brestovo, u saradnji sa opštinom Stanari, uspješno je organizovao manifestaciju „Četvrti brestovački susreti“. Manifestacija, koja je već postala tradicionalna, održana je 04. i 05. avgusta 2017. godine, u Brestovu Donjem, na školskom igralištu.

U proteklim mjesecima, uz pomoć opštine Stanari, na prostoru školskog poligona su izrađene i tribine, što se moglo vidjeti tokom vikenda, kada je manifestacija i održana.

„Četvrti bretovački susreti“  su počeli u 18:00 časova Okruglim stolom, čiji su učesnici bili Uprava Kluba, Dijaspora i lokalna vlast, a nakon toga uslijedio je početak prvog kruga noćnog turnira u malom fudbalu. Ukupno je prijavljeno 14 ekipa.

Drugog dana, održana je prva kotlićijada, a zatim je uslijedio i zajednički ručak. Pobjednik prve kotlićijade je „Tim sa Gajića“.