OPŠTINA STANARI UPUTILA TREĆU GRUPU KORISNIKA U ZTC „BANJA KULAŠI“

Opština Stanari danas je uputila i treću grupu korisnika banjske rehabilitacije (15 korisnika) u ZTC „Banja Kulaši“ Prnjavor. Okupljanje korisnika započelo je u 09:00 časova u sali Skupštine opštine Stanari, odakle su se u 09:30 časova korisnici uputili u Banju. Ispred Opštinske uprave, korisnike banjske rehabilitacije je ispratio v.d. načelnik Odjeljenja za opštu upravu, gospodin Radojica Ćelić, kao i predsjednik Opštinske boračke organizacije, gospodin Miladinko Kovačević i predsjednik Organizacije  porodica poginulih i zarobljenih boraca i nestalih civila opštine Stanari, gospodin Mirko Jotić.

Ukupan broj korisnika banjske rehabilitacije, koji su ove godine poslati u ZTC „Banja Kulaši“ je 89, koji su bili raspoređeni u 3 grupe, za šta je izdvojeno oko 70 000 KM. Pojedinačan boravak korisnika trajaće 10 dana, a opština Stanari je obezbijedila besplatan prevoz do Banje.