ORGANIZOVAN SVEČANI PRIJEM KOD NAČELNIKA OPŠTINE

 

Načelnik opštine, Dušan Panić, povodom novogodišnjih i božićnih praznika, upriličio je svečani doček za privrednike, predstavnike javnih ustanova, nevladinih organizacija, sportskih kolektiva, kulturno-umjetničkih društava, sveštenstvo, odbornike, vlasnike privatnih firmi, i druge.

Uvodnu riječ dao je načelnik opštine, Dušan Panić, koji je prisutne ukratko upoznao sa aktivnostima, ostvarenim u 2015. godini, kao i aktivnostima koje bi se trebale realizovati u narednoj godini. Na kraju svog obraćanja, prisutnima je poželio srećne novogodišnje i božićne praznike.

Svečanom dočeku je prisustvovao veliki broj gostiju, koji su, u ugodnoj atmosferi, sumirali utiske prethodnog perioda; predsjednik Skupštine, Ostoja Stevanović, kao i narodnik poslanik, Goran Jerinić. Za dobro raspoloženje, pobrinulo se i Kulturno-umjetničko društvo „Lazarica“ Stanari, čiji članovi su šopskim igrama i igrama iz Leskovca zabavljali sve prisutne.