ORGANIZOVANA PRVA AKCIJA DOBROVOLJNOG DARIVANJA KRVI

Obavještavamo vas da je Opštinska organizacija Crvenog krsta Stanari, u saradnji sa EFT Rudnikom i Termoelektranom Stanari, dana 08.06.2016. godine, sa početkom u 09:00 časova, organizovala prvu akciju dobrovoljnog darivanja krvi na području opštine Stanari. Akcija je imala veliki odziv i protekla je u najbonjem redu i sa vrlo dobrom organizacijom. Ovoj aktivnosti se odazvalo 47 dobrovoljnih darivalaca krvi, od kojih je 36, darovalo istu.

Opštinska organizacija Crvenog krsta Stanari osnovana je u septembru prošle godine i ovo je prva akcija dobrovoljnog darivanja krvi koju organizuje.

Opštinska organizacija Crvenog krsta zahvalila se svim ljudima koji su darovali krv, EFT Rudniku i Termoelektrani i uputila poziv svim ljudima dobre volje da se odazovu i na buduće aktivnosti istog sadržaja. Akcija dobrovoljnog darivanja krvi organizovana je u prostorijama  upravne zgrade Rudnika.