SVEČANO OTVOREN CENTAR ZA KULTURU OPŠTINE STANARI

Dana 07.09.2016. godine u 18:00 časova svečano je otvorena Javna ustanova Centar za kulturu opštine Stanari.
Otvaranju su prisustvovali predstavnici opštinske uprave opštine Stanari, kao i veliki broj građana.

Građanima se obratio načelnik, Dušan Panić, koji je zvanično otvorio i poželio srećan početak rada Javne ustanove.
Nakon toga, direktor Centra za kulturu, Slađan Bogdanović, zahvalio se gostima i posebno načelniku opštine Stanari i narodnom poslaniku Goranu Jeriniću na velikoj podršci koju su mu pružili.
Tom prilikom naglasio je da su zadaci i obaveze ove Ustanove da zadovolje potrebe građana u oblasti kulture i obogate kulturni život opštine Stanari i da su ciljevi uprave ove Javne ustanove da Stanari postanu prepoznatljivo mjesto po kulturnom sadržaju.

U okviru kulturno-umjetničkog programa organizovana je izložba slika i književno veče. Svoja umjetnička djela izložili su autori Ivan Nešić, Suzana Suvajac i Nataša Gojković. Na književnoj večeri učestvovali su prof. dr Duško Pevulja i Ljiljana Mačkić.

  • Dsc02135
  • Img_8568
  • Img_8543
  • Img_8553
  • Dsc02128
  • Dsc02127