POTPREDSJEDNIK REPUBLIKE SRPSKE, JOSIP JERKOVIĆ POSJETIO OPŠTINU STANARE

Dana 26.01.2016. godine, potpredsjednik Republike Sprske, Josip Jerković, sa saradnicima, posjetio je opštinu Stanare, te je održan sastanak sa rukovodstvom opštine, sa početkom u 16:00 časova.


Sastanku su prisustvovali načelnik opštine, Dušan Panić, zamjenik načelnika, Saša Djukić, narodni poslanik, Goran Jerinić, predsjednik Skupštine opštine Stanari, Ostoja Stevanović.

Tom prilikom, načelnik opštine upoznao je potpredsjednika sa radom opštine Stanari, njenim dosadašnjim postignućima, kao i budućim planovima za razvoj najmlađe opštine u Republici Srpskoj. Poseban akcenat je bio na obnovi porušenih kuća, povratku izbjeglog stanovništva te izgradnji novih, infrastrukturnih objekata.

Potpredsjednik Republike Srpske je izrazio svoje zadovoljstvo u pogledu broja zaposlenik, navodeći da postoje određene firme iz Hrvatske koje su zainteresovane za pokretanje proizvodnje u opštini Stanari.

Nakon posjete opštini, potpredsjednik je posjetio i Dragalovce.

12633018_10208622604429521_982444806_o