RISTIĆ I MILIVOJEVIĆ TREĆI NA PRVENSTVU REPUBLIKE SRPSKE U KARATEU

Članovi Karate kluba „SLOGA“ – sekcija Stanari u našu opštinu donijeli su dvije medalje sa Prvenstva Republike Srpske u karateu.

Dana 10.04.2016. godine, u Brodu, održano je Prvenstvo Republike Srpske za poletarce, pionire i nade. Na takmičenju je nastupilo 400 takmičara iz 35 klubova. Na ovom takmičenju nastupila su tri takmičara iz Stanara, a to su: Stefan Ristić, Ivan Jerinić, i Uroš Milivojević. Bronzane medalje su osvojili:

1. Stefan Ristić, 2003. godište – 3. mjesto u katama pojedinačno,

2. Uroš Milivojević, 2008. godište – 3. mjesto u katama pojedinačno.

Ivan Jerinić nije uspio da osvoji medalju u veoma jakoj konkurenciji. Jerinić je u dosadašnjim rezultatima, radu i zalaganju pokazao da se radi o mladom i talentovanom karatisti od koga se dosta očekuje u budućnosti.