SAJAM SRPSKIH PRIVREDNIKA U ŠVAJCARSKOJ

U švajcarskom gradu Dietikon, u periodu od 2. do 4. juna 2017. godine, biće održan Sajam srpskih privrednika, u organizaciji Udruženja srpskih privrednika Švajcarske, a u saradnji sa Privrednom komorom Republike Srbije.

Organizatori najavljuju učešće velikog broja preduzeća iz Srbije i Republike Srpske, a glavni sponzor sajma je Grad Loznica.

Zainteresovani privrednici, učešće na sajmu, mogu prijaviti putem prijavnog lista i ugovora na email: info@swissija.ch , a za sve dodatne informacije mogu se obratiti Simić Radenku, na broj telefona:  0041 43 222 48 38.

Ugovor i Pravilnik za izlagače možete preuzeti na linku ispod (ukoliko imate problema sa preuzimanjem dokumenata, veb-stranicu podesiti na ćirilicu)

Izlagački ugovor

Pravilnik