STANARČANI DONIJELI MEDALJE IZ PRIJEDORA

Dana 13.05.2017. godine, u sportskoj dvorani „Mladost“ održan je „Kozara kup 2017“, na kojoj su učešće uzeli i predstavnici Kluba borilačkih sportova Stanari. Ovo je bio drugi nastup KBS Rudar Stanari na WTF takmičenju, gdje je ostvaren odličan rezultat. U konkurenciji od oko 250 takmičara, koji su došli iz Hrvatske, Srbije i Bosne i Hercegovine, naši takmičari su osvojili ukupno 5 medalja, od kojih su 2 zlatne i 3 srebrne.

REZULTATI:

1. Milenko Đokić, JAM, 2. mjesto sparing – 51 kg,
2. Stefan Kovačević, JAM, 1. mjesto sparing – 78 kg,
3. Goran Križić, SAM, 1. mjesto sparing + 78 kg,
4. David Cvijanović, JAM, 2. mjesto sapring – 63 kg
5. Đorđe Vasiljević, SAM, 2. mjesto sapring + 78 kg.

Sljedeći vikend mlade sportiste očekuje učešće na 3 takmičenja koja će se održati u Sloveniji, Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini.