POSLOVNA ZONA „TERMOELEKTRANA“

grb-transparent

Poslovna zona „Termoelektrana“ predstavlja mjesto budućeg privrednog razvoja opštine Stanari i „dom“novih investicija. Nalazi se u fazi obezbjeđenja infrastrukture, na površini od 3,3 ha, sa 8 parcela, čija se površina može prilagođavati potrebama investitora, od kojih su već neki iskazali interes. Lokacija poslovne zone je pored regionalnih puteva R 474 Prnjavor-Jelah i R 474a Prnjavor-Doboj, te pružog pravca Doboj-Banja Luka. Na ovoj površini predviđena je izgradnja proizvodnih pogona, a zemljište je pretvoreno u građevinsko i 1/1 je u vlasništvu opštine. Dobra karakteristika ove lokacije je ravan teren i obezbijeđen prilaz na sve parcele, sa oba regionalna puta. Investitorima, koji otvore proizvodne pogone, za 5 zaposlenih radnika sa područja opštine Stanari, 1000 m2 ovog zemljišta ustupa se besplatno.

IMG_20171115_092855

Detaljnije informacije o poslovnoj zoni, kao i o pogodnostima koje opština Stanari pruža potencijalnim investitorima, možete pogledati u vodičima, koji se nalaze u nastavku teksta.

ŽELIMO VAM USJEŠAN POČETAK U STANARIMA!

VODIČ ZA INVESTITORE-ĆIRILICA

LETAK POSLOVNA ZONA „TERMOELEKTRANA“ STANARI