ПОСЛОВНА ЗОНА „ТЕРМОЕЛЕКТРАНА“

grb-transparent

Пословна зона „Термоелектрана“ представља мјесто будућег привредног развоја општине Станари и „дом“нових инвестиција. Налази се у фази обезбјеђења инфраструктуре, на површини од 3,3 ha, са 8 парцела, чија се површина може прилагођавати потребама инвеститора, од којих су већ неки исказали интерес. Локација пословне зоне је поред регионалних путева Р 474 Прњавор-Јелах и Р 474а Прњавор-Добој, те пружог правца Добој-Бања Лука. На овој површини предвиђена је изградња производних погона, а земљиште је претворено у грађевинско и 1/1 је у власништву општине. Добра карактеристика ове локације је раван терен и обезбијеђен прилаз на све парцеле, са оба регионална пута. Инвеститорима, који отворе производне погоне, за 5 запослених радника са подручја општине Станари, 1000 м2 овог земљишта уступа се бесплатно.

IMG_20171115_092855

Детаљније информације о пословној зони, као и о погодностима које општина Станари пружа потенцијалним инвеститорима, можете погледати у водичима, који се налазе у наставку текста.

ЖЕЛИМО ВАМ УСЈЕШАН ПОЧЕТАК У СТАНАРИМА!

ВОДИЧ ЗА ИНВЕСТИТОРЕ-ЋИРИЛИЦА

ЛЕТАК ПОСЛОВНА ЗОНА „ТЕРМОЕЛЕКТРАНА“ СТАНАРИ