ZAHTJEVI ZA STAMBENO ZBRINJAVANJE – OBAVJEŠTENJE

Obavještavaju se građani, iz reda boračke populacije opštine Stanari, da je Komisija za sprovođenje postupka za stambeno zbrinjavanje porodica poginulih boraca, ratnih vojnih invalida, logoraša i demobilisanih boraca započela obilazak podnosilaca zahtjeva. Spisak lica, koji su podnijeli zahtjev za stambeno zbrinjavanje, je sljedeći:

1. Ćeran Zorka, Stanari
2. Grujić Momir, Ostružnja Donja
3. Draganić Vladimir, Radnja Donja
4. Perić Mira, Osredak
5. Čolić Danica, Cerovica
6. Vujić Rada, Cvrtkovci
7. Radišković Vitomir, Brestovo
8. Stevanović Vojin, Brestovo
9. Kitić Milanko, Cerovica
10. Savić Anka, Tedin Han
11. Legenović Duško, Brestovo
12. Kozarević Vidomir, Brestovo
13. Kovačević Ljubica, Stanari
14. Marić Milica, Ljeb
15. Baćić Mirjana, Stanari
16. Todorić Ilija, Raškovci
17. Lugonjić Petar, Jelanjska
18. Cvijanović Milan, Dragalovci,
19. Lazarević Radojka, Cerovica
20. Zelenković Milenko, Radnja Donja
21. Rauković Milka, Jelanjska
22. Milivojević Radojka, Cerovica
23. Lazić Živana, Stanari
24. Grujić Veselinka, Ostružnja Donja
25. Balatunović Novak, Dragalovci
26. Ćekić Slobodan, Raškovci
27. Krsmanović Miladinka, Dragalovci
28. Stevanović Zorka, Ostružnja Gornja
29. Keser Zoran, Cerovica
30. Vidović Milivoje, Ostružnja Donja
31. Šućur Savo, Ljeb
32. Blagojević Borislav, Radnja Donja
33. Bajić Slobodan, Dragalovci
34. Vujić Đorđo, Cerovica
35. Mišurić Đorđo, Jelanjska
36. Došlić Tihomir, Cerovica
37. Gavrić Gordana, Ljeb
38. Kitić Mladen, Cerovica
39. Drljić Vinka, Brestovo
40. Kozarević Cvijeta, Brestovo
41. Marković Milorad, Cerovica
42. Todorić Milanko, Dragalovci
43. Mišurić Ninko, Jelanjska
44. Zelić Živko, Cerovica
45. Vidaković Slavko, Cerovica
46. Drljić Milovan, Brestovo
47. Grujić Mirko, Ostružnja Donja
48. Tomić Zlatko, Osredak
49. Maletić Dušan, Brestovo
50. Kezmić Radojica, Cvrtkovci
51. Janković Zlatko, Jelanjska
52. Pavlović Miladin, Cvrtkovci
53. Radić Ranko, Brestovo
54. Blagojević Goran, Brestovo
55. Milivojević Nenad, Cerovica
56. Dević Momir, Osredak
57. Radišković Nedeljko, Raškovci
58. Čikojević Milanko, Raškovci
59. Tadić Miladinko, Cerovica
60. Dolić Slađan, Jelanjska
61. Kozarević Rade, Brestovo
62. Đermanović Borka, Jelanjska
63. Draganić Anđa, Radnja Donja
64. Draganić Milutin, Radnja Donja
65. Milivojević Zlatomir, Cerovica
66. Demonjić Novica, Dragalovci
67. Kvržić Zlatomir, Radnja Donja
68. Bilanović Mihajlo, Dragalovci
69. Lazić Dušan, Dragalovci
70. Maletić Ljubomir, Brestovo
71. Kozarević Radosava, Brestovo
72. Tutnjević Radojica, Cvrtkovci
73. Demonić Žiko, Dragalovci
74. Malić Mirjana, Stanari
75. Jotić Rajko, Ostružnja Donja
76. Janjić Veselin, Tedin Han
77. Pančić Radmila, Osredak
78. Pančić Darivoje, Osredak
79. Maksimović Miloš, Stanari
80. Majić Radoljub, Dragalovci
81. Pejčić Dragislav, Ostružnja Gornja
82. Grujić Radojka, Ostužnja Donja
83. Kitanović Vesna, Jelanjska
84. Vasiljević Milorad, Cerovica
85. Subotić Jelena, Osredak
86. Marić Milka, Ljeb
87. Šarić Danijela, Ostružnja Gornja
88. Janković Bogoljub, Ostružnja Donja
89.Todorić Blagoje, Raškovci
90. Miličić Ratko, Cerovica
91. Đukanović Momir, Mitrovići
92. Šljivić Duško, Cerovica
93. Došlić Žarko, Cerovica
94. Radić Vjekoslav, Brestovo
95. Došlić Zlatko, Cerovica
96. Radić Duško, Ostružnja Donja
97. Lazić Bosiljka, Cerovica
98. Kajganić Zorka, Stanari