ОРГАНИЗОВАН ПРИЈЕМ ЗА СПОРТИСТЕ ТКД КЛУБА СТАНАРИ

У петак 09. јуна 2023. године, организован је пријем код начелника општине за спортисте Теквондо клуба Станари.

Београд, престоница Србије, је био домаћин првих Европских отворених школских борилачких игара 2023, које су се одржале у времену од 29. 05. до 03. 06. 2023. године у прелијепим халама београдског сајма и под покровитељством Европске школске спортске федерације (ЕССФ).

Републику Српску, Општину Станаре и Основну школу „Десанка Максимовић“ Станари, поносно и репрезентативно је представљао ТКД клуб Станари. Николај Ковачевић се окитио титулом Европског првака у категорији пионира до 51 кг, док се Милица Ђајић окитила бронзаном медаљом у категорији пионирки до 39 кг.

Управа клуба се захвалила начелнику општине Станари Радојици Ћелићу, који је био Генерални покровитељ нашим спортистима на овом престижном такмичењу, а Република Српска, Општина Станари и Основна школа „Десанка Максимовић“ Станари, су стекли своје поносне амбасадоре