ПРИЈЕМ УЧЕНИКА ГЕНЕРАЦИЈЕ ЈУ ОШ „ДЕСАНКА МАКСИМОВИЋ“ СТАНАРИ

Данас је начелник Општине Станари, Радојица Ћелић, одржао пријем за ученика генерације 2023/2024. године, Сару Мишурић из Цвртковаца и Александра Ристића директора ЈУ ОШ „Десанка Максимовић“ Станари. У разговору, начелник је похвалио Сарине досадашње успјехе који се прије свега односе на одличан успјех у школовању и примјерно владање, а затим и на освојеним дипломама и похвалама са разних такмичења.

Директор школе похвалио је комплетну генерацију у којој је Сара завршила школовање, те је истакао да је у многобројној конкуренцији, она освојила ову титулу и пожелио јој да у будућем школавању буде успјешна као и до сада и да посјети своју школу, када год јој прилике допусте.

Сара Мишурић захвалила се начелнику Општине и директору школе на сваком савјету и подршци у претходним годинама. Такође, понијеће доста лијепих успомена, уз осјећај части и поноса што је допринијела да се за име основне школе и локалне самоуправе чује и на такмичењима на којима је учествовала. Истиче да је захвална директору, наставницима и свом школском особљу за одличне услове и лијепе године које је провела вриједно учећи за будућност.